11 Nisan 2010 Pazar

Günlük tutan kızlarrrrrr... defter süslemece, allamaca, pullamaca,,bişiler bişiler işteh...:)

Gönderen happy zaman: 20:14


şşştt izinsiz kimsenin defteri okunmaz çok ayıp:) dimi kızlar ama şahsen ben böyle bi defter bulsam içine bakmadan duramam şunların güzelliğine bakın ya..
buda ayrı bi güzel içinde ne ararsan var bi ben yokum..tam benim mucit kardeşime göre o çok sever böyle kargacık burgacık şeyleribuda mini modelleri tabi bunların hepsi el yapımıdır arkadaşlar
annem terzi olduğundan evde çok fazla pılı pırtı kumaş fazlalıkları war bende karar werdim onları böyle değerlendiricem mutlaka deneyin!!

buda farklı bir fikir!! tabi artık günümücde cd bile kalmadığından dolayı kasetler evinizde varmıdır bilmiyorum yoksa bunu eski disketlerden de yapabilirsiniz kaset notluk yada disket notluk..

***ne kadar şirin duruyor dimi? demekki her zaman düzenli olmak zorunda değiliz yaşasııınnn bunu sevdim***
burda yine kumaştan kuzucuklar kesilip uhuyla yapıştırılmış buda güzel olmuş sade diğerleri kadar karmaşık değil ama bana sorarsanız tabikide karmaşıklar daha hoş duruyor ne yalan söyliyim:Dbuda elimizden daha minik bişi işte:) isterseniz içine yazın tabi bişiler ama sığarmı bilmiyorum:D ben bi tezgahta bunun yüzük şeklini görmüştüm parmakta açılabiliyor ve onun içine günlük unutulmaması gereken şeyler ufak ufak not alınabiliyordu kolyeside war tabi ilginç bir takı.buda kitap okurken kaldığınız yeri kaybetmemek için kullanılan bi aparat:) tabi bunun çeşitleride war bir ton onlarıda daha sonra yayınlıcam..işte buda bahsettiğim kolye!! buda bi yıldızı hak etti bence güzel çünkü*Aslına bakarsanız günlük tutmak bi hayli tehlikeli:) Tutupta annesine yakalatanlar warsa beni daha iyi anlıyorlardır ama bi o kadarda zevkli bir iş böyle yazıp yazıp uzun bi süre sonra dönüp baktığınızda hele ki bu resimlerdeki gibi süslü püslüyse onu saklamak daha zevkli hale gelir dimi? Yanlız siz yinede o defteri yanınızdan ayırmayın yoksa belki bi okuyan bi meraklı fare bişiler bişiler... olabilir..:) hadi gösterin marifetinizi yapın defterleri bende yayınlıyım..

0 yorum:

Yorum Gönder

bişimi dicektin??

Related Posts with Thumbnails
 

mutluluklar fabrikası Copyright © 2010 Designed by Ipietoon Blogger Template Sponsored by Emocutez